Modré Hory & Astronautalis [usa]

26. júla 2017 19:00 Záhrada - Centrum nezávislej kultúry, n.o.
Je tu leto a ďalší hostia Modrých hôr z veľkej Ameriky!
Kontaktovať organizátora

Kúpiť vstupenky

  Pre vybranú akciu nieje momentálne dostupná žiadna vstupenka na zakúpenie. Buď sa už uskutočnila, alebo lístky na ňu ešte neboli uvoľnené do distribúcie

  Popis

  Ahoj Bystrica, pamätáš si na ten nádherný večer vo februári, keď si Aby Wolf získala všetkých svojim koncertom? A Modré hory si to chcú zopakovať. Tentokrát si šlohli chlapca, čo počúva na meno Astronautalis a 26. júla mu chcú ukázať Záhradu.
   
  Astronautalis, chlapec z ďalekej Ameriky, ktorý na svojom albume repuje o Čadci a Tatranskom čaji. V druhej slohe skladby „Running Away From God“ povedal o Čadci, a Slovensku vôbec, viac než hocikto iný. Až to desí. Pozná nás, však tu bol viackrát, a čo je hlavné, tak nás má rád, veď v ďakovačkách v booklete na novom albume pozdravuje všetky tie malé slovenské (a české) mestá.
  Minulý rok roztancoval celý stan na Pohode a 26.júla môžeš vidieť, čo sa udeje keď Astronautalis vymení festivalové pódium za klub.
  A či to je ešte rap? Alebo je to už len rap, čo sa hrá na rock-n- roll? Alebo je to rock-n- roll, čo sa hrá na indie-niečo a popritom sa tam repuje? Je to šumafuk, je to Hudba. Skvelá a uveriteľná.  Viac netreba.
   
  A Modré hory furt pracujú na novom albume "Luxus klan", ktorého vydanie sa blíži a istotne zahrajú aj z neho. Lyrik, Bene a Roland Kánik majú pre Záhradu slabosť, vtedy vo februári to bolo skvelé a dúfajú, že to bude tak aj v tú júlovú stredu.
   
  Takže, 26.júl je ten deň, Záhrada je to miesto, Banská Bystrica je to mesto a Astronautalis a Modré hory sú tí chlapci, čo vás tam veľmi radi uvidia.

  Mapa

  Diskusia