Modré Hory & Astronautalis [usa]

26. júla 2017 19:00 Záhrada - Centrum nezávislej kultúry, n.o.
Je tu leto a ďalší hostia Modrých hôr z veľkej Ameriky!
Kontaktovať organizátora

Kúpiť vstupenky

Popis

Ahoj Bystrica, pamätáš si na ten nádherný večer vo februári, keď si Aby Wolf získala všetkých svojim koncertom? A Modré hory si to chcú zopakovať. Tentokrát si šlohli chlapca, čo počúva na meno Astronautalis a 26. júla mu chcú ukázať Záhradu.
 
Astronautalis, chlapec z ďalekej Ameriky, ktorý na svojom albume repuje o Čadci a Tatranskom čaji. V druhej slohe skladby „Running Away From God“ povedal o Čadci, a Slovensku vôbec, viac než hocikto iný. Až to desí. Pozná nás, však tu bol viackrát, a čo je hlavné, tak nás má rád, veď v ďakovačkách v booklete na novom albume pozdravuje všetky tie malé slovenské (a české) mestá.
Minulý rok roztancoval celý stan na Pohode a 26.júla môžeš vidieť, čo sa udeje keď Astronautalis vymení festivalové pódium za klub.
A či to je ešte rap? Alebo je to už len rap, čo sa hrá na rock-n- roll? Alebo je to rock-n- roll, čo sa hrá na indie-niečo a popritom sa tam repuje? Je to šumafuk, je to Hudba. Skvelá a uveriteľná.  Viac netreba.
 
A Modré hory furt pracujú na novom albume "Luxus klan", ktorého vydanie sa blíži a istotne zahrajú aj z neho. Lyrik, Bene a Roland Kánik majú pre Záhradu slabosť, vtedy vo februári to bolo skvelé a dúfajú, že to bude tak aj v tú júlovú stredu.
 
Takže, 26.júl je ten deň, Záhrada je to miesto, Banská Bystrica je to mesto a Astronautalis a Modré hory sú tí chlapci, čo vás tam veľmi radi uvidia.

Mapa

Diskusia