Nipponfest & Hangukon 2017

17. novembra 2017 18:00 DOM KULTÚRY ZRKADLOVÝ HÁJ BRATISLAVA
Kórejsky a Japonský kultúrmy festival pod jednou stechou.

Kúpiť vstupenky

  Pre vybranú akciu nieje momentálne dostupná žiadna vstupenka na zakúpenie. Buď sa už uskutočnila, alebo lístky na ňu ešte neboli uvoľnené do distribúcie

  Popis

  Nipponfest a Hangukon Vás počas chladného novembra (17.11. – 19.11.2017) na chvíľu prenesú do exotickej Ázie vďaka bohatému programu, v ktorom si každý návštevník nájde niečo zaujímavé, či už pôjde o skalného fanúšika ázijskej kultúry a popkultúry alebo náhodného okoloidúceho.

  Môžete sa tešiť na zaujímavé prednášky, premietanie východných filmov a japonskej animácie (anime), aj interaktívne workshopy – kurz kaligrafie. Uvidíte prezentáciu tradičných japonských bojových umení a večer sa zabavíte na diskotéke.

  Samozrejmosťou sú súťaže plné zaujímavých cien, v ktorých môžete predviesť nielen svoju kreativitu a zručnosť, ale aj dobrodružnú povahu – súťažiť sa bude o najlepší kostým (cosplay). Minulý rok úspech zožala súťaž v jedení rezancov, aj tento rok sa budeme súťažne napchávať - čo sa bude jesť tento raz je zatiaľ prekvapenie! Zahrať si budete môcť aj spoločenské hry ako dobre známy mahjong či menej známe shogi (japonská obdoba šachu) alebo go (japonská strategická dosková hra), k dispozícii však bude aj kopa iných stolových hier. V obchodíkoch s komiksmi, knižkami, módnymi doplnkami a filmovým, seriálovým, anime a manga merchom si nakúpite jedinečné festivalové suveníry.

  Vstupenky si za zvýhodnenú prepredajovú cenu 12 € môžete zakúpiť do 11.11.2017. Vlastníci ZŤP majú u nás vstup aj tento rok uplne zdarma, treba sa preukázať preukazom. Ubytovanie pre návštevníkov mimo Bratislavy zabezpečia ubytovacie zariadenia v blízkosti DK Zrkadlový háj.

  Ak si zakupite vstupenku online možete sa zaregistrovať aj do súťaže o novú konzolu Nintendo switch.

  Aj tento rok Vám Nipponfest a Hangukon sľubujú víkend nabitý exotikou, zábavou a jedinečnou atmosférou! 

  Mapa

  Partneri

  Event partner logo
  Event partner logo
  Event partner logo
  Event partner logo
  Event partner logo
  Event partner logo
  Event partner logo
  Event partner logo
  Event partner logo
  Event partner logo
  Event partner logo

  Diskusia