PREMIÉRA filmu - Art of Being - s osobnou účasťou ALANA LOWENA

19. októbra 2017 19:00 Tanečné divadlo Ifjú Szivek

Kúpiť vstupenky

Popis

Láska, prijatie a sloboda

Film Umenie bytia vám zmení pohľad na život a vzťahy

TRAILER 

Chcete byť v živote šťastní, slobodní a milovaní? Túžite zažiť pocit skutočného splynutia so svojím Ja a aj svojim partnerom? Alebo sa neviete zbaviť starých duševných rán, ktoré vám nedovolia naplno sa poddať novým životným okamihom?

Intimi si pre vás pripravilo jedinečnú a neopakovateľnú možnosť, ako pootvoriť dvere, ktoré vám zmenia život, ak im dáte šancu. Vo štvrtok 19. októbra sa totiž uskutoční premietanie unikátneho dokumentu s názvom The Art of Being (Umenie bytia) od úspešného slovenského fotografa Martina Vrabka, ktorý je zároveň aj dlhoročným lektorom tantry. 

Viac ako 40-minútový dokument vás uvedie do práce a životného poslania Alana Lowena, vyštudovaného psychológa, ktorý sa už desiatky rokov venuje organizovaniu zážitkových workshopov a dlhodobých tréningov s názvom Umenie bytia. Vďaka nim a Alanovej pomoci tak ľudia po celom svete nachádzajú svoju vlastnú spirituálnu cestu k sebe samému, nachádzajú dvere do svojho vnútra, ktoré im spoločnosť, výchova či bolestivé životné udalosti zatvorili. Pochopia, že svet a spoločnosť, v ktorých vyrastali ich žiaľ nenaučili, ako skutočne milovať svoje pravé ja, a to bez akýchkoľvek výhrad. Nakoniec začnú akceptovať všetky aspekty seba samého, svoju prirodzenú sexualitu a čerpať z nej energiu na každý ďalší deň.

Vďaka filmu budete mať viac než unikátnu možnosť nazrieť, ako to na Alanovych workshopoch vyzerá a dozvedieť sa, čo privádza ľudí všetkých vekových kategórií na jeho vypredané semináre. Dokument zachytáva mužov i ženy v tých najúprimnejších osobných spovediach a intímnych momentoch, ktoré sú často veľmi bolestivé, no zároveň úžasne oslobodzujúce. „Umenie bytia je spôsob, ako objavovať seba samého a svoju podstatu. Sú to momenty uvedomenia si, že nie ste takou osobou, ktorou si myslíte, že v dôsledku výchovy ste. Začnete sa sami seba pýtať, kde bolo vaše pravé Ja po celý ten čas. Prestane sa báť preciťovať vaše vnútro, začnete akceptovať smútok, zraniteľnosť, ale i radosť či eufóriu,“ vysvetľuje Alan.

Unikátny dokument The Art of Being je vhodný nielen pre jednotlivcov, ale aj pre páry, ktoré sa snažia nájsť k sebe stratenú cestu či chcú vzťah povýšiť na inú úroveň vzájomného bytia plného skutočnej lásky a porozumenia.

Názorne vám ukáže, čo všetko dokáže hľadenie do očí, pravá prítomnosť v spoločnom okamihu či vedomý dotyk, nielen ten fyzický, ale i vzájomný dotyk dvoch duší.

 

Filmový titulkami však spirituálny večer nekončí, Intimi pre návštevníkov pripravilo po premiére skutočne unikátny zážitok v podobe 

panelovej diskusie, 

ktorej sa zúčastní nielen

filmár Martin Vrabko, ale aj samotný 

zakladateľ The Art of Being – Alan Lowen! 

A potešenia na úvod i na záver. Večer nám otvorí 

MORYA, 

predstaviteľka svetového formátu v gongovej hudbe a 

záver večera si spríjemnime spoločnými diskusiami pri dobrom občerstvení.

 

Láska, smútok, zraniteľnosť, úľava či sloboda. Toto všetko môžete do hĺbky prežiť a pocítiť aj vy počas premietania dokumentu The Art of Being, ktorého premiéra prebehne 19. októbra. Záleží len na vás, či to sami sebe umožníte.

 

Mapa

Diskusia